Privatumo politika

Kas yra slapukas?

Slapukas yra mažas tekstinis failas, kuris siunčiamas į jūsų kompiuterį ar mobilųjį įrenginį, kai jūs lankotės svetainėje, ir kurį svetainė saugo jūsų kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje, kai atidarote svetainę. Kiekvieną kartą apsilankius slapukai siunčiami atgal į pagrindinį puslapį arba į kitą svetainę, kuri atpažįsta slapuką. Slapukai veikia kaip tam tikros svetainės atmintis, leidžianti šiam puslapiui atsiminti jūsų kompiuterį kitą kartą apsilankius, įskaitant slapukus, kad būtų galima prisiminti jūsų nustatymus arba pagerinti vartotojo patogumą.

Kam naudojami slapukai?

Mes norime gauti šią informaciją siekdami pagerinti jūsų, kaip vartotojo, patogumą, taip pat suteikti jums duomenų ir įžvalgų, kurie mums gali būti naudingi, siekiant užtikrinti, kad mūsų svetainė būtų išdėstyta ir sukurta taip, kad jums būtų kuo patogiau ja naudotis.

Kokių tipų ir kokiais tikslais slapukai naudojami mamavovere.lt?

  • Privalomi slapukai – naudojami autentifikuojant, užtikrinant vartotojų atpažinimą ir sklandų svetainės veikimą, taip pat užtikrinant svetainės saugumą ir vientisumą. Šie slapukai saugomi vartotojo įrenginyje, kol uždaroma naršyklė.
  • Funkciniai slapukai – funkciškai palaiko svetainės aplinką ir suteikia galimybę patogiai užsisakyti prekes ir apsipirkti svetainėje, pavyzdžiui, atsižvelgiant į vartotojo pasirinkimus ir suteikiant individualias funkcijas.
  • Analitiniai slapukai – kaupia informaciją apie tai, kaip ir kaip dažnai naudojama ir lankoma svetainė ir kokios paieškos priemonės naudojamos. Slapukų statistiką taip pat galima gauti iš trečiųjų šalių svetainių.
  • Tiksliniai arba reklaminiai slapukai – renka informaciją apie tai, kaip vartotojai naudojasi svetaine, užtikrindami pasiūlymų, geriausiai atitinkančių vartotojo poreikius, plėtrą. Svetainėje gali būti naudojama trečiųjų šalių slapukų informacija.

Kaip išjungti slapukus?

Jei norite, galite valdyti ir ištrinti slapukus. Daugiau skaitykite čia: http://www.aboutcookies.org. Galite ištrinti visus slapukus savo kompiuteryje ir galite nustatyti, kad dauguma naršyklių blokuotų slapukų pridėjimą į jūsų kompiuterį. Tačiau tokiu atveju turėsite rankiniu būdu koreguoti nustatymus kiekvieną kartą lankydamiesi svetainėje, be to, kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.

Informacija apie mamavovere.lt naudojamus slapukus

  • Facebook. Mes naudojame „Facebook“, kad pateiktume reklamą.
  • Google Ads (reklama). Google Adwords naudoja slapukus, kad vėl sudomintų lankytojus, kurie ilgainiui gali tapti klientais, atsižvelgiant į lankytojų elgesį įvairiose svetainėse.
  • Google Analytics (analitika). mamavovere.lt svetainėje yra slapukai, sukurti Google Inc. programos Google Analytics. Google Analytics slapukų naudojimo tikslas yra pagerinti svetainės turinio kokybę ir pritaikyti turinį vartotojų poreikiams. Sužinokite daugiau apie Google Analytics paslaugų teikimo sąlygas apsilankę http://www.google.com/analytics/terms/us.htmlJei nenorite, kad mamavovere.lt gautų informacijos apie jūsų veiklą svetainėje, turite suaktyvinti Google Analytics atsisakymo naršyklės priedą (https://support.google.com/analytics/answer/181881). Šis priedas palaiko ryšį su Google Analytics JavaScript (ga.js), nurodydamas, kad duomenys apie apsilankymą svetainėje neturėtų būti siunčiami į Google Analytics.
  • Google Tag Manager (Žymų tvarkyklė). Tai yra galingas scenarijų įrankis, užtikrinantis, kad vartotojo naršyklė greitai įkeltų svetainę mamavovere.