Pristatymas / Grąžinimas

PRISTATYMAS LIETUVOJE

Prekės siunčiamos paštu arba pristatomos į nurodytą Omniva ar LP Express savitarnos terminalą (paštomatą) nuo jūsų apmokėjimo gavimo per 1-3 d.d.
Informacija apie pristatytą siuntą Jus pasieks SMS žinute. Siuntą atvykite atsiimti Jums patogiu laiku. Siuntų terminalai veikia 24 valandas per parą.  Pristatymo kaina dabar tik – 3 EUR. Visiems, perkantiems už 35.00 EUR ir daugiau, pristatymas visoje Lietuvoje – NEMOKAMAS!

Prekės siunčiamos kurjeriu pristatomos per 1 – 5 d.d. Siuntimo kaina – 8 EUR.

Dėl išsamesnės informacijos teiraukitės m.me/mamavovere arba  +370 677 03934

APMOKĖJIMAS

Šiuo metu galite atsiskaityti per Montonio saugią mokėjimo sistemą. Užsakymas bus išsiųstas, kai pavedimas pasieks banko sąskaitą. Mokant el. bankininkystės pagalba, padarius užsakymą, sistema tiesiogiai Jus nukreips apmokėjimui.

KEITIMAS AR GRĄŽINIMAS

Prieš keičiant ar grąžinant produktus, svarbu apie tai informuoti mus info@mamavovere.lt arba žinute m.me/mamavovere arba  +370 677 03934.

Pakeisti ar grąžinti kokybės reikalavimus atitinkančią, bet nepatikusią/netikusią prekę galėsite pagal šias taisykles:

Išsiųskite grąžinamą prekę originaliame įpakavime, jei pirkinys neišpakuotas ir nepažeista jo prekinė išvaizda. Nurodykite grąžinimo priežastį ir užsąkymo numerį. Prekę galite grąžinti per 14 darbo dienų nuo apmokėjimo dienos. Siuntą prašome išsiųsti registruotu paštu (išsaugokite siuntos registracijos numerį) arba kitu Jums patogiu būdu.

Gavę Jūsų siuntą, pinigus grąžinsime per 14 darbo dienų į tą pačią sąskaitą, iš kurios buvo atliktas pirminis apmokėjimas. Visas pašto išlaidas, susijusias su keičiamos ar grąžinamos prekės siuntimu, apmoka pirkėjas.

Prekės yra Jūsų nuosavybė ir atsakomybė iki tol, kol jos pasieks mus, todėl grąžindami prekes įsitikinkite, kad tinkamai jas supakavote ir siuntimo metu jos nebus pažeistos/sugadintos. Visos grąžintos prekės yra tikrinamos. Mamavovere.lt pasilieka sau teisę nepriimti atgal prekių neatitinkančių reikalavimų.

Gaminiai pagal individualų užsakymą (nestandartinis gaminys, išmatavimai, spalva, personalizuotos detalės) nėra grąžinami.

Netinkamos kokybės prekių keitimo ir grąžinimo taisyklės

Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimus.
Jei pirkėjas įsigijo netinkamos kokybės prekes arba prekių netinkama kokybė pasireiškia gamybiniu defektu, kuris buvo prekių pirkimo metu, ar neatitikimu gamintojo nurodytoms specifikacijoms, pirkėjas gali grąžinti prekes ir gali reikalauti:

  • kad pardavėjas neatlygintinai per protingą terminą pašalintų prekės trūkumus, jei trūkumus įmanoma pašalinti;
  • kad būtų atitinkamai sumažinta pirkimo kaina;
  • kad prekė būtų pakeista analogiška tinkamos kokybės preke, išskyrus atvejus, kai trūkumai yra nedideli arba jie atsirado dėl pirkėjo kaltės;
  • jeigu gaminio taisymas nėra įmanomas, grąžinti sumokėtą kainą.

GARANTIJA

Prekėms taikoma 24 mėn. prekių kokybės garantija.

Kokybės garantija neteikiama, jei prekės savybės atitinka jo aprašymą, jis yra tinkamas naudoti pagal savo paskirtį.

Pardavėjas neprisiima materialinės atsakomybės, jei gaminio pažeidimas atsirado jį surenkant ne pagal pridėtą instrukciją  ar naudojant ne pagal paskirtį.

Siuntos sugadinimas siuntimo metu:

Pirkėjas, gavęs prekę iš kurjerio ir pastebėjęs pakuotės pažeidimą, turi nedelsiant patikrinti pakuotės turinį ir įsitikinti, kad prekė nėra sugadinta.

Tuo atveju, jei prekė yra sugadinta,  pirkėjas turi nufotografuoti pakuotės pažeidimus, pakuotės turinį su visomis pakavimo medžiagomis, prekės pažeidimus, bei saugoti pakuotę iki kol vyks tyrimas. Apie prekės sugadinimą pirkėjas turi pranešti ne vėliau kaip per 5 d.d. nuo prekės gavimo el. paštu: info@mamavovere.lt ir pateikti visas aukščiau išvardintas nuotraukas.

Pardavėjas neprisiima materialinės atsakomybės, jei prekė buvo pažeista, tačiau Pardavėjas nebuvo apie tai informuotas arba buvo informuotas vėliau nei nurodytas terminas.