Pristatymas / Grąžinimas

PRISTATYMAS LIETUVOJE

Prekės siunčiamos paštu arba pristatomos į nurodytą Omniva ar LP Express savitarnos terminalą (paštomatą) nuo jūsų apmokėjimo gavimo per 1-3 d.d.
Informacija apie pristatytą siuntą Jus pasieks SMS žinute. Siuntą atvykite atsiimti Jums patogiu laiku. Siuntų terminalai veikia 24 valandas per parą.  Pristatymo kaina dabar tik – 3 EUR. Visiems, perkantiems už 35.00 EUR ir daugiau, pristatymas visoje Lietuvoje – NEMOKAMAS!

Prekės siunčiamos kurjeriu pristatomos per 1 – 5 d.d. Siuntimo kaina – 8 EUR.

Prekes nemokamai galite atsiimti  Vilniaus r. KARKLĖNUOSE (TIK iš anksto susitarus +37067703934 )

Dėl išsamesnės informacijos teiraukitės m.me/mamavovere arba  +370 677 03934

APMOKĖJIMAS

Šiuo metu galite atsiskaityti per Paysera saugią mokėjimo sistemą. Užsakymas bus išsiųstas, kai pavedimas pasieks banko sąskaitą. Mokant el. bankininkystės pagalba, padarius užsakymą, sistema tiesiogiai Jus nukreips apmokėjimui.

KEITIMAS AR GRĄŽINIMAS

Prieš keičiant ar grąžinant produktus, svarbu apie tai informuoti mus info@mamavovere.lt arba žinute m.me/mamavovere arba  +370 677 03934.

Pakeisti ar grąžinti kokybės reikalavimus atitinkančią, bet nepatikusią/netikusią prekę galėsite pagal šias taisykles:

Išsiųskite grąžinamą prekę originaliame įpakavime, jei pirkinys neišpakuotas ir nepažeista jo prekinė išvaizda, kartu su sąskaita faktūra bei jūsų raštišku grąžinimo prašymu. Nurodykite grąžinimo priežastį ir užsąkymo numerį. Prekę galite grąžinti per 14 darbo dienų nuo apmokėjimo dienos. Siuntą prašome išsiųsti registruotu paštu (išsaugokite siuntos registracijos numerį) arba kitu Jums patogiu būdu.

Gavę Jūsų siuntą, pinigus grąžinsime per 14 darbo dienų į tą pačią sąskaitą, iš kurios buvo atliktas pirminis apmokėjimas. Visas pašto išlaidas, susijusias su keičiamos ar grąžinamos prekės siuntimu, apmoka pirkėjas.

Prekės yra Jūsų nuosavybė ir atsakomybė iki tol, kol jos pasieks mus, todėl grąžindami prekes įsitikinkite, kad tinkamai jas supakavote ir siuntimo metu jos nebus pažeistos/sugadintos. Visos grąžintos prekės yra tikrinamos. Mamavovere.lt pasilieka sau teisę nepriimti atgal prekių neatitinkančių reikalavimų.