Labas!

Kaip smagu, kad užsukai!

Su Jumis sveikinuosi aš, Mama Voverė ir mažieji mano voveriukai.

Gimus mažyliams, taip jau atsitiko, kad visko reikėjo daug ir buvo nelengva rasti ir atsirinkti tai, kas labiausiai atitiktų įvairius vaiko priežiūros ir lavinimo poreikius, todėl ilgainiui kilo mintis geriausius ir labiausiai pasiteisinusius mums produktus pasiūlyti vienoje vietoje.

Mūsų krautuvėlėje rasite viską, ko gali prireikti pradedant primaitinimą bei mokantis valgyti savarankiškai, taip pat lavinamųjų priemonių įvairaus amžiaus vaikams, bei rankų darbo vėrinių mamai ir vaikui.

Visas prekes turime vietoje, todėl jums neteks ilgai laukti savo užsakymo – prekes jums išsiųsime per artimiausias 24 val. (artimiausią darbo dieną) po apmokėjimo gavimo. Pristatymo terminas: 1-5 d.d. priklausomai nuo pasirinkto siuntimo būdo.

Jeigu jus dominančios prekės šiuo metu neturime – susisiekite su mumis – galbūt jūsų ieškoma prekė jau pakeliui 🙂

Išsami informacija apie atsiskaitymą už prekes, jų prisatymo ir grąžinimo sąlygas čia: Pristatymas ir Grąžinimas

Griežtai ir atsakingai saugome klientų pateiktą informaciją bei asmens duomenis, plačiau apie tai čia: Privatumo politika

Produktų išvaizda ir atspalviai kartais gali nežymiai skirtis, todėl prekių kataloge esančių prekių nuotraukos gali ne visuomet tiksliai atvaizduoti norimą įsigyti prekės spalvą. Gaminių kokybė yra griežtai kontroliuojama, būkite tikri – įsigyjate aukščiausios kokybės gaminį, tačiau jei abejojate dėl nuotraukos ir prekės savybių atitikimo, būtinai susisiekite el. paštu info@mamavovere.lt ar kitu Jums patogiu būdu.

Dirbu pagal individualios veiklos vykdymo pažymą Nr. 1294284 (AIDA ŠČIOLKOVA)

 

Dėl išsamesnės informacijos teiraukitės m.me/mamavovere arba   +370 677 03934